Филтри -

Виљушкари Manitou

Резултати од пребарување: 1466 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1466 огласа: Виљушкари Manitou

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
83.690 € UAH 3.699.000 UAH
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 5000 кг Висина на подигање 20.9 м
Година 2006 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Теренски вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 2006 Километража 4703 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3000 кг Евро Euro 2 Гориво дизел Брзина 25 км/ч Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 10 м
Година 2005 Километража 6667 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
42.500 €
Теренски вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2018 Километража 1539 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
20.300 €
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 1999 Километража 8710 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м
Година 2011 Километража 1089 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
55.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг Гориво дизел Висина на подигање 8 м
Година 2017 Километража 6200 м/ч Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
42.600 €
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел
Година 2009 Километража 5377 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Теренски вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м
Година 2005 Километража 3487 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м
Година 2005 Километража 3487 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Теренски вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 2012 Километража 2478 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
аукција 12.156 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Година Километража 8850 м/ч Сила
Франција
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 1997 Километража 6906 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
33.300 €
Теренски вилушкар
Носивост 2600 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2016 Километража 2643 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
84.700 €
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 4999 кг Гориво дизел
Година 2011 Километража 4320 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
81.000 €
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 4999 кг Гориво дизел
Година 2009 Километража 5535 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
54.000 €
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 5000 кг Гориво дизел
Година 2004 Километража 7948 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Зглобен вилушкар
Носивост 1800 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.74 м
Година 2004 Километража 9025 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
32.300 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел
Година 2008 Километража 1894 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел
Година 2007 Километража 4135 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
34.600 €
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг Гориво дизел
Година 2010 Километража 4600 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
91.460 € PLN 390.000 PLN
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 16 м
Година 2017 Километража Сила
Полска, Czarnocin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел Висина на подигање 3.7 м
Година 2016 Километража 7475 м/ч Сила
Данска, Odense
аукција 4.340 € SEK 50.000 SEK
Телескопски натоварувач
Гориво дизел
Година 2000 Километража 10930 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1466 огласа
Прикажи