Филтри -

Виљушкари Manitou - Азербејџан

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

0 огласа: Виљушкари Manitou - Азербејџан

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила

Други марки во делот "Виљушкари - Азербејџан"

Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.120 €
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Висина на подигање 3.5 м
Година 2024 Километража Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
80.000 US$ EUR ≈ 73.460 €
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража 1992 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
69.000 US$ EUR ≈ 63.360 €
Телескопски натоварувач
Година 2015 Километража 1980 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.020 €
Дизел вилушкар
Година 2012 Километража 8731 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
54.000 US$ EUR ≈ 49.590 €
Телескопски натоварувач
Година 2014 Километража 12350 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.200 €
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1220 м
Година 2022 Километража Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.140 €
Страничен вилушкар
Носивост 3000 кг Евро Euro 2 Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3600 м Должина на вилушка 1150 м Ширина на вилушки 1300 мм
Година 11/2022 Километража Сила
Азербејџан, Baku
нови телескопски натоварувач JCB 530-110 нови телескопски натоварувач JCB 530-110
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3000 кг Евро Euro 4 Гориво дизел Брзина 30 км/ч Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 11 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 06/2023 Километража Сила
Азербејџан, Baku
нови телескопски натоварувач Dieci ICARUS 55.17
1
Контактирајте го продавачот
114.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 5500 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 17 м
Година 2023 Километража Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
62.000 US$ EUR ≈ 56.930 €
Дизел вилушкар
Носивост 12000 кг Гориво дизел
Година 2018 Километража Сила
Азербејџан, Baku
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи