Филтри -

Виљушкари Manitou од Белорусија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

3 огласа: Виљушкари Manitou од Белорусија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
110.000 US$ EUR ≈ 101.000 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3700 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 7 м
Година 2020 Километража 2900 м/ч Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
170.000 US$ EUR ≈ 156.100 €
Телескопски натоварувач
Носивост 5000 кг Висина на подигање 30 м
Година 2013 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
139.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 18 м
Година 2021 Километража 1650 м/ч Сила
Белорусија, Minsk

Други марки во делот "Виљушкари од Белорусија"

Контактирајте го продавачот
10.500 US$ EUR ≈ 9.642 €
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел
Година 2011 Километража 7000 м/ч Сила
Белорусија
Контактирајте го продавачот
19.500 US$ EUR ≈ 17.910 €
Телескопски натоварувач
Година 2006 Километража Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
119.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел Висина на подигање 9.5 м
Година 2022 Километража 160 м/ч Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
68.900 €
Телескопски натоварувач
Година 2015 Километража 4500 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
16.400 US$ EUR ≈ 15.060 €
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Белорусија, Минский район, а\г Чуриловичи, д.38
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.070 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Брзина 20 км/ч Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 120 мм
Година 11/2023 Километража Сила
Белорусија, Минский район, а\г Чуриловичи, д.38
Контактирајте го продавачот
800 € / месец
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Брзина 19 км/ч Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2024 Километража Сила
Белорусија, Минский район, а\г Чуриловичи, д.38
Контактирајте го продавачот
15.700 US$ EUR ≈ 14.420 €
Дизел вилушкар
Носивост 1800 кг Евро Euro 4 Гориво дизел Брзина 25 км/ч Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 05/2023 Километража 1 м/ч Сила
Белорусија, Минский район, а\г Чуриловичи, д.38
Контактирајте го продавачот
18.800 US$ EUR ≈ 17.260 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Брзина 19 км/ч Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Белорусија, Минский район, а\г Чуриловичи, д.38
Контактирајте го продавачот
9.800 US$ EUR ≈ 8.999 €
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1 м
Година 2010 Километража 10115 м/ч Сила
Белорусија, Минский район, а\г Чуриловичи, д.38
Контактирајте го продавачот
17.200 US$ EUR ≈ 15.790 €
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Белорусија, Минский район, а\г Чуриловичи, д.38
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.530 €
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2009 Километража Сила
Белорусија, Минский район, а\г Чуриловичи, д.38
Контактирајте го продавачот
16.250 US$ EUR ≈ 14.920 €
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Слободен од 5500 мм Висина на подигање 5.5 м
Година Километража 9152 м/ч Сила
Белорусија, Минский район, а\г Чуриловичи, д.38
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.150 €
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво дизел Брзина 19 км/ч Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Белорусија, Минский район, а\г Чуриловичи, д.38
Контактирајте го продавачот
123.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3200 кг Гориво дизел
Година 2023 Километража Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
129.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3.8 кг Брзина 40 км/ч Висина на подигање 7 м
Година 2022 Километража Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
168.000 US$ EUR ≈ 154.300 €
Телескопски натоварувач
Носивост 4536 кг Брзина 32 км/ч Висина на подигање 17.06 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 120 мм
Година Километража Сила
Белорусија, Минская обл., Минский р-н., г. Заславль
Контактирајте го продавачот
91.800 US$ EUR ≈ 84.300 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3000 кг Брзина 29 км/ч Висина на подигање 7 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 120 мм
Година Километража Сила
Белорусија, Минская обл., Минский р-н., г. Заславль
Контактирајте го продавачот
81.600 US$ EUR ≈ 74.930 €
Телескопски натоварувач
Носивост 2722 кг Брзина 29 км/ч Висина на подигање 10.5 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 120 мм
Година Километража Сила
Белорусија, Minsk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи