Филтри -

Виљушкари Manitou од Данска

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

20 огласа: Виљушкари Manitou од Данска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел Висина на подигање 3.7 м
Година 2016 Километража 7475 м/ч Сила
Данска, Odense
Контактирајте го продавачот
аукција 549,50 € DKK 4.100 DKK
Телескопски натоварувач
Носивост 3200 кг Гориво дизел Висина на подигање 9 м
Година 2007 Километража 2880 м/ч Сила
Данска, Faaborg
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Гориво дизел Висина на подигање 17.55 м
Година 2012 Километража 4439 м/ч Сила
Данска, Odense
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 2 м
Година 2014 Километража 3240 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2021 Километража 1412 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
аукција 22.920 € DKK 171.000 DKK
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Висина на подигање 6.89 м
Година 2007 Километража Сила
Данска, Midtjylland
Контактирајте го продавачот
аукција 20.240 € DKK 151.000 DKK
Телескопски натоварувач
Носивост 3200 кг Висина на подигање 6.9 м
Година 2007 Километража Сила
Данска, Midtjylland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел Висина на подигање 3.7 м
Година 2016 Километража 8773 м/ч Сила
Данска, Odense
дизел вилушкар Manitou MI25D K ST5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2022 Километража Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Гориво дизел Висина на подигање 20.6 м
Година 2014 Километража 7444 м/ч Сила
Данска, Odense
Контактирајте го продавачот
аукција 35.790 € DKK 267.000 DKK
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг Гориво дизел Висина на подигање 6 м
Година 2018 Километража Сила
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 5000 кг Гориво дизел Висина на подигање 29.5 м
Година 2020 Километража 6150 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 13.53 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2020 Километража 1508 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 5000 кг Гориво дизел Висина на подигање 29.5 м
Година 2017 Километража 8820 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преносен вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2018 Километража 1011 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел Висина на подигање 12.55 м
Година 2018 Километража 1950 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 2900 кг Гориво дизел Висина на подигање 5.55 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2014 Километража 2126 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел Висина на подигање 13 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2019 Километража 1885 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 7000 кг Висина на подигање 24.8 м
Година 2018 Километража 7355 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година Километража 7453 м/ч Сила
Данска, Hemmet
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи