Филтри -

Виљушкари Manitou од Естонија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

8 огласа: Виљушкари Manitou од Естонија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Гориво дизел Висина на подигање 5.85 м
Година 2021 Километража 723 м/ч Сила
Естонија, Aaviku
Контактирајте го продавачот
60.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2018 Километража 7960 м/ч Сила
Естонија, Aaviku
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Гориво дизел Висина на подигање 6.9 м
Година 2016 Километража 5100 м/ч Сила
Естонија, Aaviku
Контактирајте го продавачот
53.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Гориво дизел Висина на подигање 13.53 м
Година 2017 Километража 1371 м/ч Сила
Естонија, Aaviku
Контактирајте го продавачот
63.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2017 Километража 2466 м/ч Сила
Естонија, Aaviku
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2017 Километража 4163 м/ч Сила
Естонија, Aaviku
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Гориво дизел Висина на подигање 13.53 м
Година 2017 Километража 4264 м/ч Сила
Естонија, Aaviku
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел Брзина 25 км/ч Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 13.5 м
Година 2008 Километража 5273 м/ч Сила
Естонија, Kärevere
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи