Филтри -

Виљушкари Manitou од Германија

Резултати од пребарување: 333 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

333 огласа: Виљушкари Manitou од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Брзина 20 км/ч Висина на подигање 16 м
Година 2006 Километража 3190 м/ч Сила
Германија, Plattling
теренски вилушкар Manitou M 30 - 4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски
Година 2013 Километража 5600 м/ч Сила
Германија, Twist
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Слободен од 1660 мм
Година 2024 Километража 55 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
телескопски натоварувач Manitou MT932
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел
Година Километража 55 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4200 кг Висина на подигање 17.8 м
Година 2006 Километража Сила
Германија, Guenzburg
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Теренски вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 1998 Километража 3860 м/ч Сила
Германија, Nürtingen
Контактирајте го продавачот
54.800 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 18 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2011 Километража 2542 м/ч Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел Висина на подигање 12 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2007 Километража 2842 м/ч Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
Контактирајте го продавачот
59.800 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4200 кг Гориво дизел Висина на подигање 14.78 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2007 Километража 3485 м/ч Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2024 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Friedrichsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 5000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3 м
Година 2024 Километража 35 м/ч Сила
Германија, Friedrichsdorf
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Теренски вилушкар
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година 2015 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година 2022 Километража 476 м/ч Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година 2023 Километража 483 м/ч Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Теренски вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м
Година 2006 Километража 3965 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
94.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 18 м
Година 2022 Километража 2213 м/ч Сила
Германија, Brüsseler Str. 1 48455 Bad Bent
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2024 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Friedrichsdorf
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година 2015 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг Гориво дизел
Година 2023 Километража 60 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
24.950 €
Вилушкар на три тркала
Година 2022 Километража 32 м/ч Сила
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
144.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 5000 кг Гориво дизел Висина на подигање 30 м
Година 2013 Километража 2170 м/ч Сила
Германија, Brüsseler Str. 1 48455 Bad Bent
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2020 Километража 750 м/ч Сила
Германија, Friedrichsdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 333 огласа
Прикажи