Филтри -

Виљушкари Manitou од Хрватска

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Виљушкари Manitou од Хрватска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 18 м
Година 2014 Километража 4184 м/ч Сила
Хрватска, Podpićan
Контактирајте го продавачот
35.530 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3200 кг Висина на подигање 9 м
Година 2009 Километража 3455 м/ч Сила
Хрватска, Podpićan
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
18.200 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3400 кг Висина на подигање 6 м
Година 2006 Километража 4800 м/ч Сила
Хрватска, Kršan, Blaškovići
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4100 кг Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 9.65 м
Година 2023 Километража Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Висина на подигање 21 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2001 Километража 8000 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete, Zagreb
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 4999 кг Висина на подигање 20.6 м
Година 2011 Километража 5475 м/ч Сила
Хрватска, Kršan, Blaškovići
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Хрватска, Kršan, Blaškovići
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 1500 кг Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 4.3 м Должина на вилушка 1.1 м Ширина на вилушки 75 мм
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3700 м
Година 2016 Километража 9772 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 20.6 м Должина на вилушка 120 м
Година 2023 Километража Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
1 €
Теренски вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3700 м
Година 2015 Километража 12415 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4100 кг Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 6900 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 5000 кг Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 20.9 м
Година 2011 Километража 7804 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 5000 кг Висина на подигање 21 м
Година 2012 Километража 7198 м/ч Сила
Хрватска, Podpićan
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се