Филтри -

Виљушкари Manitou од Литванија

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

32 огласа: Виљушкари Manitou од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3200 кг
Година 2019 Километража 700 м/ч Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг
Година 2018 Километража Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 7000 кг Висина на подигање 4 м Брзина 25 км/ч
Година 2000 Километража 2776 м/ч Сила
Литванија, Meldikviršiai
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Телескопски натоварувач
Година 2012 Километража Сила
Литванија, Šniūraičiai, Radviliškio rajonas
Контактирајте го продавачот
64.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 18 м
Година 2011 Километража 2086 м/ч Сила
Литванија, Kazlų Rūdos
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Висина на подигање 11 м
Година 2020 Километража 526 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
64.500 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3700 кг Висина на подигање 7 м Брзина 40 км/ч
Година 2020 Километража 1930 м/ч Сила
Литванија, Kazlų Rūdos
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2008 Километража 13228 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2016 Километража 6371 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2007 Километража 3310 м/ч Сила
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
аукција 26.400 €
Телескопски натоварувач
Година 2018 Километража 2464 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3200 кг Висина на подигање 7.01 м
Година 2017 Километража 2764 м/ч Сила
Литванија, Kazlų Rūdos
Контактирајте го продавачот
29.600 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 7 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 2000 мм Брзина 30 км/ч
Година 07/2009 Километража Сила
Литванија, Batakiai
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4100 кг Висина на подигање 7.01 м
Година 2014 Километража 5170 м/ч Сила
Литванија, Kazlų Rūdos
Контактирајте го продавачот
49.400 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3300 кг Висина на подигање 7.01 м
Година 2018 Километража 3820 м/ч Сила
Литванија, Kazlų Rūdos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2017 Километража Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3300 кг
Година 2020 Километража Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2019 Километража Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2018 Километража Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
телескопски натоварувач Manitou Manitou MT930
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3000 кг
Година 2022 Километража Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3400 кг
Година 2015 Километража Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2018 Километража Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража 3388 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 01/2001 Километража Сила
Литванија, Šnaukštai
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2017 Километража 7380 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Forkliftonline
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се