Филтри -

Виљушкари Manitou од Арапските Емирати

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Виљушкари Manitou од Арапските Емирати

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 55.670 €
Телескопски натоварувач
Година 2008 Километража 4856 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2012 Километража 5858 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година 2008 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
7 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година 2007 Километража 227 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
7 години на Forkliftonline
телескопски натоварувач Manitou MHT10180 телескопски натоварувач Manitou MHT10180
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2017 Километража 1331 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2012 Километража 3644 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
4 години на Forkliftonline
телескопски натоварувач Manitou MHT860 телескопски натоварувач Manitou MHT860
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2007 Километража 1411 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година 2018 Километража 1750 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
7 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година 2020 Километража 3078 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
7 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година 2018 Километража 1809 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
7 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година 2020 Километража 2008 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
7 години на Forkliftonline
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се