Филтри -

Виљушкари Manitou од Романија

Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

39 огласа: Виљушкари Manitou од Романија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
телескопски натоварувач Manitou MT 733 телескопски натоварувач Manitou MT 733
2
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел Брзина 24.7 км/ч Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 6.9 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2021 Километража 1894 м/ч Сила
Романија, Ciorogarla
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 18 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 06/2008 Километража 9000 м/ч Сила
Романија, Dumbrăvița
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
116.700 €
Ротирачки телескопски натоварувач
Година 2017 Километража 1980 м/ч Сила
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
58.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски
Година 2018 Километража 6090 м/ч Сила
Романија, Lețcani
Контактирајте го продавачот
64.250 €
Телескопски натоварувач
Година 2018 Километража 4180 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
79.500 €
Телескопски натоварувач
Година 2018 Километража 3722 м/ч Сила
Романија
телескопски натоварувач Manitou MT 1435 dezmembrez за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Романија
телескопски натоварувач Manitou MLT 633 dezmembrez за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Романија
телескопски натоварувач Manitou MHT 950 L телескопски натоварувач Manitou MHT 950 L телескопски натоварувач Manitou MHT 950 L
3
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2006 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2005 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
19.850 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Гориво дизел Слободен од 7000 мм Висина на подигање 7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2000 Километража Сила
Романија, 1 Decembrie
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7 м
Година 2007 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
40.936 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3400 кг Гориво дизел
Година 2015 Километража 4276 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3300 кг Гориво дизел Висина на подигање 12 м
Година 2000 Километража 6200 м/ч Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
100 €
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Брзина 14 км/ч Тип на јарбол дуплекс Слободен од 4500 мм Висина на подигање 4500 м Должина на вилушка 1200 м Ширина на вилушки 120 мм
Година 2008 Километража 2200 м/ч Сила
Романија, Dumbrăvița
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Година Километража Сила
Романија, Suceava
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Теренски вилушкар
Гориво дизел
Година 1989 Километража 8400 м/ч Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 5000 кг Гориво дизел Брзина 45 км/ч Висина на подигање 21 м
Година 2006 Километража 6500 м/ч Сила
Романија, Timişoara
нови телескопски натоварувач Manitou MT 733 EASY
1
Контактирајте го продавачот
73.800 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3300 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 6.9 м
Година 2024 Километража Сила
Романија, Ciorogarla
нови електричен вилушкар Manitou ME 435 FLT 5.5M
1
Контактирајте го продавачот
41.232 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3500 кг Брзина 20 км/ч Тип на јарбол триплекс Слободен од 1875 мм Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Романија, Ciorogarla
нови ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 3570
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 7000 кг Гориво електричен/дизел Брзина 40 км/ч Тип на јарбол телескопски Слободен од 34.7 мм Висина на подигање 34.7 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 125 мм
Година 2023 Километража Сила
Романија, Ciorogarla
нови ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 3060
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 6000 кг Гориво електричен/дизел Брзина 40 км/ч Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 29.9 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2023 Километража Сила
Романија, Ciorogarla
нови електричен вилушкар Manitou
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 3500 кг Брзина 19 км/ч Тип на јарбол триплекс Слободен од 1825 мм Висина на подигање 4.3 м
Година 2023 Километража Сила
Романија, Ciorogarla
нови електричен вилушкар Manitou ME 430 4.8M
1
Контактирајте го продавачот
39.366 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Брзина 20 км/ч Тип на јарбол триплекс Слободен од 1620 мм Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2023 Километража Сила
Романија, Ciorogarla
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи