Филтри -

Виљушкари Manitou од Шведска

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

3 огласа: Виљушкари Manitou од Шведска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
аукција 5.715 € SEK 64.000 SEK
Телескопски натоварувач
Носивост 6000 кг
Година 2019 Километража 4658 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
аукција 3.170 € SEK 35.500 SEK
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел
Година 2003 Километража 782521 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
122.300 € SEK 1.369.000 SEK
Телескопски натоварувач
Година 2020 Километража Сила
Шведска, Uppsala
ATS Sweden AB
4 години на Forkliftonline

Други марки во делот "Виљушкари од Шведска"

аукција 26,79 € SEK 300 SEK
Бензински виљушкар
Носивост 2900 кг Гориво бензин
Година 2002 Километража 8789 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
аукција 2.366 € SEK 26.500 SEK
Електричен вилушкар
Носивост 5000 кг Висина на подигање 5.15 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2016 Километража 4095 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
аукција 464,40 € SEK 5.200 SEK
Вилушкар на три тркала
Гориво електро
Година 2001 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година Километража Сила
Шведска, Jönköping
аукција 8,93 € SEK 100 SEK
Електричен вилушкар
Носивост 3500 кг Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2008 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
2.233 € SEK 25.000 SEK
Дизел вилушкар
Година 2006 Километража Сила
Шведска, Uppsala
ATS Sweden AB
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 134 € SEK 1.500 SEK
Регален вилушкар
Носивост 1350 кг Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража 4441 м/ч Сила
Шведска, Vetlanda
Контактирајте го продавачот
аукција 446,50 € SEK 5.000 SEK
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 3.7 м
Година 2004 Километража 8694 м/ч Сила
Шведска, Värnamo
аукција 464,40 € SEK 5.200 SEK
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4.3 м
Година 2011 Километража 4525 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
аукција 2.277 € SEK 25.500 SEK
Дизел вилушкар
Носивост 8000 кг
Година 1984 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
аукција 1.072 € SEK 12.000 SEK
Електричен вилушкар
Носивост 4500 кг Висина на подигање 3.2 м Должина на вилушка 1.35 м
Година 1999 Километража 9047 м/ч Сила
Шведска, Värnamo
аукција 643 € SEK 7.200 SEK
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг Висина на подигање 4.1 м Должина на вилушка 1.6 м
Година 2007 Километража 11565 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
аукција 89,30 € SEK 1.000 SEK
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2000 Километража 12297 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
аукција 3.170 € SEK 35.500 SEK
Дизел вилушкар
Година 2007 Километража 4461 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
аукција 44,65 € SEK 500 SEK
Електричен вилушкар
Носивост 1800 кг
Година 2007 Километража 10179 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
4.903 € SEK 54.900 SEK
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година Километража 1532 м/ч Сила
Шведска, Gothenburg
аукција 53,58 € SEK 600 SEK
Телескопски натоварувач
Носивост 2000 кг Гориво дизел
Година Километража 8878 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
аукција 714,40 € SEK 8.000 SEK
Телескопски натоварувач
Носивост 3000 кг
Година 1990 Километража Сила
Шведска, Borås
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вилушкар на три тркала
Носивост 1200 кг
Година 1990 Километража 1421 м/ч Сила
Шведска, Nacka Strand
Контактирајте го продавачот
аукција 267,90 € SEK 3.000 SEK
Регален вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 5.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2001 Километража 3050 м/ч Сила
Шведска, Mjöbäck
Контактирајте го продавачот
аукција 89,30 € SEK 1.000 SEK
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 13292 м/ч Сила
Шведска, Värsås
преносен вилушкар Moffett Mofett M4 NX påhängstruck-2017 säljes via auktion
1
Контактирајте го продавачот
аукција 7.144 € SEK 80.000 SEK
Преносен вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 3.04 м
Година 2017 Километража 1568 м/ч Сила
Шведска, Nybro
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи