Филтри -

Виљушкари Manitou од Украина

Резултати од пребарување: 104 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

104 огласа: Виљушкари Manitou од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
36.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3000 кг Евро Euro 2 Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 10 м Брзина 25 км/ч
Година 2005 Километража 6667 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
55.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2015 Километража 5500 м/ч Сила
Украина, м.Рівне
Контактирајте го продавачот
55.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг Висина на подигање 8 м
Година 2017 Километража 6200 м/ч Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Евро Euro 3 Висина на подигање 17.55 м Должина на вилушка 1.2 м Брзина 27 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 6000 кг Евро Euro 3 Висина на подигање 22 м Должина на вилушка 1.2 м Брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
56.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 7 м Брзина 40 км/ч
Година 2014 Километража 4800 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
67.900 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 7 м
Година 2019 Километража 3750 м/ч Сила
Украина, Сарны
Контактирајте го продавачот
48.500 US$ EUR ≈ 45.000 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3400 кг Евро Euro 3
Година 2016 Километража 3600 м/ч Сила
Украина, м.Луцьк
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 6.9 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Volochys'k
Контактирајте го продавачот
59.600 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 6.9 м
Година 2013 Километража 4370 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4100 кг Висина на подигање 7 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Volochys'k
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2003 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2011 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 9 м
Година 2005 Километража 7000 м/ч Сила
Украина, м. Кам'янець-Подільський
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3700 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 7 м Брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Украина, Volochys'k
Контактирајте го продавачот
77.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Евро Euro 5 Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 13 м
Година 2016 Километража 3500 м/ч Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4100 кг Висина на подигање 8 м
Година 2022 Километража Сила
Украина, Volochys'k
Контактирајте го продавачот
34.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3400 кг Висина на подигање 6 м
Година 2010 Километража 5150 м/ч Сила
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг Висина на подигање 6 м
Година 2023 Километража 4 м/ч Сила
Украина, Volochys'k
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1150 м Ширина на вилушки 122 мм Брзина 19 км/ч
Година 2023 Километража 3 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Евро Euro 3 Висина на подигање 7 м
Година 2017 Километража 4000 м/ч Сила
Украина, Сарны
Контактирајте го продавачот
57.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 6 м Брзина 30 км/ч
Година 2016 Километража Сила
Украина, Volochys'k
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3300 кг Висина на подигање 7 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Евро Euro 3 Висина на подигање 7 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3300 кг Висина на подигање 9.98 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 104 огласа
Прикажи
Претплати се