Филтри -

Виљушкари Manitou од Унгарија

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

23 огласа: Виљушкари Manitou од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
89.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 6.9 м
Година 2024 Километража 6 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
67.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 24.6 м
Година 2011 Километража 8749 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 18 м
Година 2020 Километража 3250 м/ч Сила
Унгарија, Nemesnádudvar
Контактирајте го продавачот
84.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 6.9 м
Година 2024 Километража 6 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел Висина на подигање 14 м
Година 2007 Километража 5000 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
84.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 13.6 м
Година 2022 Километража 778 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 6.1 м
Година 2014 Километража 4507 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 7.6 м
Година 2008 Километража 12485 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Ротирачки телескопски натоварувач
Година 2006 Километража 4640 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година 2012 Километража 5000 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3200 кг Гориво дизел Висина на подигање 13.82 м
Година 2007 Километража 10115 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
57.560 € HUF 22.500.000 HUF
Ротирачки телескопски натоварувач
Гориво дизел
Година 07/2008 Километража 8 м/ч Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 18 м
Година 2012 Километража 7413 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
122.800 € Без ДДВ
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 5000 кг
Година 2013 Километража 7778 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Теренски вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Висина на подигање 3.8 м
Година 1981 Километража 4930 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
71.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 9.1 м
Година 2022 Километража 629 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
32.980 €
Телескопски натоварувач
Година 2007 Километража 5000 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
34.825 €
Телескопски натоварувач
Година 2007 Километража 5000 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3200 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 12 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 11 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 12 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
теренски вилушкар Manitou MSI30  V-3997 теренски вилушкар Manitou MSI30  V-3997 теренски вилушкар Manitou MSI30  V-3997
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи