Филтри -

Виљушкари Massey Ferguson

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

12 огласа: Виљушкари Massey Ferguson

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
32.600 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел Висина на подигање 7 м
Година 2013 Километража Сила
Франција, ILLKIRCH
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3800 кг Гориво дизел Висина на подигање 7 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2022 Километража Сила
Германија, Trendelburg
Контактирајте го продавачот
32.900 € PLN 140.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2010 Километража 5800 м/ч Сила
Полска, 87-148
Контактирајте го продавачот
35.800 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Гориво дизел Висина на подигање 7 м
Година 2012 Километража 3830 м/ч Сила
Холандија, Scharsterbrug
Контактирајте го продавачот
32.900 € PLN 140.000 PLN
Телескопски натоварувач
Година 2010 Километража 5800 м/ч Сила
Полска, 87-148
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Евро Euro 5 Гориво дизел Тип на јарбол телескопски
Година 2020 Километража 5397 м/ч Сила
Полска, Kielce
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2016 Километража 6136 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2001 Километража 6418 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2005 Километража Сила
Литванија, Šniūraičiai, Radviliškio rajonas
нови телескопски натоварувач Massey Ferguson TH 7038 Stage5 Exclusive нови телескопски натоварувач Massey Ferguson TH 7038 Stage5 Exclusive
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2023 Километража Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи