Филтри -

Виљушкари Merlo од Австрија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Виљушкари Merlo од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.600 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
38.750 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг Висина на подигање 59 м
Година 2013 Километража 2650 м/ч Сила
Австрија, Wolfsbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3800 кг Висина на подигање 13.9 м
Година 2014 Километража 10115 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
67.800 € Со вклучен ДДВ
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Евро Euro 3 Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 25.25 м Брзина 20 км/ч
Година 01/2008 Километража Сила
Австрија, Waidhofen an der Thaya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 3800 кг Висина на подигање 15.7 м
Година 2008 Километража 11040 м/ч Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
69.600 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3000 кг Висина на подигање 6 м
Година 2001 Километража 1600 м/ч Сила
Австрија, Ottenschlag
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се