Филтри -

Виљушкари Merlo од Бугарија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Виљушкари Merlo од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
60.333 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Евро Euro 6 Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 7 м Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 2704 м/ч Сила
Бугарија, гр.Харманли
Контактирајте го продавачот
43.589 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг Висина на подигање 20 м
Година 06/2006 Километража 9000 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
17.949 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 2600 кг Висина на подигање 5.98 м Брзина 20 км/ч
Година 12/2004 Километража 8938 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
42.440 € BGN 83.000 BGN
Телескопски натоварувач
Година 2016 Километража Сила
Бугарија, Silistra
Контактирајте го продавачот
82.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 25 м
Година 2009 Километража 10800 м/ч Сила
Бугарија, RUSE
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се