Филтри -

Виљушкари Merlo од Чешка Република

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Виљушкари Merlo од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
78.630 € CZK 1.990.000 CZK
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Висина на подигање 11 м Брзина 33 км/ч
Година 10/2022 Километража Сила
Чехија, Lány
Контактирајте го продавачот
33.580 € CZK 850.000 CZK
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 14 м Должина на вилушка 1.2 м Брзина 25 км/ч
Година 2012 Километража 5200 м/ч Сила
Чехија, Lány
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
35.360 € CZK 895.000 CZK
Телескопски натоварувач
Носивост 10000 кг Висина на подигање 10 м Должина на вилушка 2 м Брзина 40 км/ч
Година 2004 Километража 5800 м/ч Сила
Чехија, Lány
Контактирајте го продавачот
82.580 € CZK 2.090.000 CZK
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 13 м Должина на вилушка 1.2 м Брзина 40 км/ч
Година 2020 Километража 285 м/ч Сила
Чехија, Lány
Контактирајте го продавачот
83.960 € CZK 2.125.000 CZK
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 17 м
Година 2020 Километража 760 м/ч Сила
Чехија, Lány
Контактирајте го продавачот
85.940 € CZK 2.175.000 CZK
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 13 м Брзина 33 км/ч
Година 10/2022 Километража Сила
Чехија, Lány
Контактирајте го продавачот
48.600 € CZK 1.230.000 CZK
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 14 м Должина на вилушка 1.2 м Брзина 35 км/ч
Година 2016 Километража 2578 м/ч Сила
Чехија, Lány
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се