Филтри -

Виљушкари Merlo од Германија

Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

58 огласа: Виљушкари Merlo од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 4 м
Година Километража 1681 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
40.915 €
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Германија, Hamburg
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
62.950 €
Телескопски натоварувач
Година 2022 Километража 1973 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
89.800 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг Гориво дизел Висина на подигање 20.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2014 Километража 2625 м/ч Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2004 Километража 9037 м/ч Сила
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
65.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 2700 кг Гориво дизел Висина на подигање 5.9 м
Година 2023 Километража 15 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3800 кг Висина на подигање 16 м
Година 2013 Километража 3123 м/ч Сила
Германија, Brüsseler Str. 1 48455 Bad Bent
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Гориво дизел
Година 2008 Километража Сила
Германија, Oftersheim
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 25 м
Година 2007 Километража 6645 м/ч Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
49.800 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3800 кг Гориво дизел Висина на подигање 12.6 м
Година 2015 Километража 1921 м/ч Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
телескопски натоварувач Merlo 55.9 CS Panoramic телескопски натоварувач Merlo 55.9 CS Panoramic
2
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2016 Километража Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
52.229,10 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3400 кг Брзина 40 км/ч Висина на подигање 2.5 м
Година 2013 Километража 7196 м/ч Сила
Германија, Hagen
Контактирајте го продавачот
44.800 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3800 кг Гориво дизел Висина на подигање 12.6 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 1300 мм
Година 2012 Километража 2047 м/ч Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
Контактирајте го продавачот
38.600 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел
Година 2011 Километража 12688 м/ч Сила
Германија, Heikendorf
Контактирајте го продавачот
36.800 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3800 кг Гориво дизел Висина на подигање 12.6 м
Година 2006 Километража 3066 м/ч Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
телескопски натоварувач Merlo P25.6
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година 2012 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Forkliftonline
телескопски натоварувач Merlo P50.18
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година 2012 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3800 кг Гориво дизел Висина на подигање 16 м
Година 2017 Километража 4052 м/ч Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 16 м
Година 2003 Километража 12359 м/ч Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
55.900 € Без ДДВ
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 3800 кг Гориво дизел Висина на подигање 16 м
Година 2011 Километража 5131 м/ч Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3400 кг Гориво дизел Висина на подигање 7 м
Година 2011 Километража 4847 м/ч Сила
Германија, Brüsseler Str. 1 48455 Bad Bent
Контактирајте го продавачот
165.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2022 Километража 67 м/ч Сила
Германија, Burkau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Брзина 20 км/ч
Година 2019 Километража 7295 м/ч Сила
Германија, Hohenseefeld
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг Гориво дизел Висина на подигање 21 м
Година 2007 Километража 9111 м/ч Сила
Германија, Brüsseler Str. 1 48455 Bad Bent
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3800 кг
Година 2016 Километража 2453 м/ч Сила
Германија, Falkenhagen
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи