Филтри -

Виљушкари Merlo од Италија

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

36 огласа: Виљушкари Merlo од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Ротирачки телескопски натоварувач
Година 2007 Километража 4549 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2017 Километража 1486 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2006 Километража 3500 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2006 Километража 3424 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Ротирачки телескопски натоварувач
Година 2005 Километража 6641 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2006 Километража 4900 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 25.25 м
Година 2007 Километража 9100 м/ч Сила
Италија, Cadriano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Висина на подигање 20.8 м
Година 2023 Километража Сила
Италија, Cadriano
ротирачки телескопски натоварувач Merlo P 50.18 PLUS ротирачки телескопски натоварувач Merlo P 50.18 PLUS
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 5000 кг Висина на подигање 17.5 м
Година 2023 Километража Сила
Италија, Cadriano
нови ротирачки телескопски натоварувач Merlo 40.18S нови ротирачки телескопски натоварувач Merlo 40.18S нови ротирачки телескопски натоварувач Merlo 40.18S
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 17.7 м
Година 2023 Километража Сила
Италија, Cadriano
Контактирајте го продавачот
34.470 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 17 м Брзина 40 км/ч
Година 2008 Километража 3200 м/ч Сила
Италија, Nola (NA)
Контактирајте го продавачот
27.800 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3800 кг Висина на подигање 12.6 м Брзина 40 км/ч
Година 2008 Километража 4946 м/ч Сила
Италија, Nola (NA)
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година Километража 4900 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
98.500 €
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 18 м
Година 2018 Километража 2562 м/ч Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2014 Километража 2977 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 3300 кг Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 15.81 м Брзина 40 км/ч
Година 06/2003 Километража 5756 м/ч Сила
Италија, Ravenna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2000 Километража Сила
Италија, Anzola Emilia (BO)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2000 Километража Сила
Италија, Grosseto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 7500 кг Висина на подигање 9 м
Година 2017 Километража 4800 м/ч Сила
Италија, Cuneo, Cuneo
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Ротирачки телескопски натоварувач
Година 2008 Километража 1468 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3800 кг Висина на подигање 16 м
Година 2010 Километража 3824 м/ч Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
56.000 €
Телескопски натоварувач
Носивост 5000 кг Висина на подигање 8 м Брзина 40 км/ч
Година 2015 Километража 3382 м/ч Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3800 кг Висина на подигање 16 м
Година 2007 Километража 2797 м/ч Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2017 Километража 4166 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2013 Километража 2930 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Претплати се