Филтри -

Виљушкари Merlo од Литванија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Виљушкари Merlo од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 16.250 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 16 м
Година 1999 Километража 7075 м/ч Сила
Литванија, Panevėžys
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2002 Километража Сила
Литванија, Šniūraičiai, Radviliškio rajonas
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2017 Километража 3967 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража 3718 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
63.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2022 Километража 159 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Forkliftonline
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се