Филтри -

Виљушкари Merlo од Украина

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Виљушкари Merlo од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
94.800 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3800 кг
Година 2018 Километража 1370 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3300 кг Евро Euro 3 Висина на подигање 6.6 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2020 Километража 3346 м/ч Сила
Украина, м.Київ
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
32.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3600 кг Висина на подигање 7.1 м Должина на вилушка 120 м Брзина 40 км/ч
Година 2014 Километража 9541 м/ч Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4200 кг
Година 2021 Километража Сила
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
100.000 US$ EUR ≈ 92.220 €
Телескопски натоварувач
Тип на јарбол телескопски
Година 2018 Километража 1368 м/ч Сила
Украина, Киевская обл.
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се