Филтри -

Виљушкари Merlo од Унгарија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Виљушкари Merlo од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
61.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг Висина на подигање 20.8 м
Година 2010 Километража 6190 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
51.000 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3800 кг
Година 2018 Километража 4824 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Телескопски натоварувач
Носивост 6000 кг Брзина 40 км/ч
Година 2011 Километража 4376 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
39.280 € HUF 15.250.000 HUF
Телескопски натоварувач
Година 2003 Километража 4703 м/ч Сила
Унгарија, Kiskunfélegyháza
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се