Филтри -

Виљушкари Mitsubishi

Резултати од пребарување: 223 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

223 огласа: Виљушкари Mitsubishi

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 1500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2006 Километража 7587 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Вилушкар на гас
Носивост 1750 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2013 Километража 9837 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Вилушкар на гас
Носивост 1750 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2013 Километража 9524 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
11.400 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.1 м
Година 2015 Километража 4252 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
Контактирајте го продавачот
5.450 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.55 м
Година 2000 Километража 8835 м/ч Сила
Холандија, Tubbergen
Контактирајте го продавачот
64.800 US$ EUR ≈ 59.680 €
Зглобен вилушкар
Носивост 32000 кг Евро Euro 4 Гориво дизел Висина на подигање 8.255 м Должина на вилушка 4.46 м Ширина на вилушки 600 мм
Година 2017 Километража 2441 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 4500 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5.55 м
Година 2004 Километража 11966 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1996 Километража 950 м/ч Сила
Холандија, Vijfhuizen
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Дизел вилушкар
Година 2021 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
9.800 US$ EUR ≈ 9.026 €
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година 07/2021 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
9.000 US$ EUR ≈ 8.290 €
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година 07/2021 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.200 €
Дизел вилушкар
Носивост 7000 кг Евро Euro 2 Гориво дизел
Година 2021 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 30000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м
Година 02/2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Machinery Trader Group Co., Ltd
9 години на Forkliftonline
бензински виљушкар Mitsubishi CLASIDIA 30 бензински виљушкар Mitsubishi CLASIDIA 30
2
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.180 €
Бензински виљушкар
Висина на подигање 4.5 м
Година 2024 Километража 100 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
23.481 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2017 Километража 1600 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година Километража 9599 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
5.629 € PLN 24.000 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3.25 м
Година 1990 Километража 9109 м/ч Сила
Полска, Nowy Targ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 2019 Километража Сила
Кина, Shanghai, China
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2007 Километража 23743 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
дизел вилушкар Mitsubishi FD50NT дизел вилушкар Mitsubishi FD50NT дизел вилушкар Mitsubishi FD50NT
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2017 Километража 26864 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 4.5 м
Година 02/2017 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел
Година 1984 Километража Сила
Финска, Nastola
Контактирајте го продавачот
6.500 US$ EUR ≈ 5.987 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Евро Euro 4 Гориво дизел Брзина 19 км/ч Центар на оптеретување 500 мм
Година 2020 Километража 1221 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
4.680 €
Вилушкар на гас
Носивост 1500 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.22 м
Година 2001 Километража 8042 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 223 огласа
Прикажи