Филтри -

Виљушкари Mitsubishi од Белгија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Виљушкари Mitsubishi од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.1 м
Година 2015 Километража 4252 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Вилушкар на гас
Носивост 7000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2003 Километража 5284 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
10.400 €
Вилушкар на гас
Носивост 1750 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2013 Километража 9837 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
10.400 €
Вилушкар на гас
Носивост 1750 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2013 Километража 9524 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
аукција 4.000 €
Вилушкар на гас
Тип на јарбол дуплекс
Година Километража 9730 м/ч Сила
Белгија, Antwerp
дизел вилушкар Mitsubishi
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Белгија, Sint-Niklaas
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вилушкар на гас
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.33 м
Година Километража 9730 м/ч Сила
Белгија, Sint-Niklaas
Контактирајте го продавачот
аукција 1.750 €
Вилушкар на гас
Година Километража Сила
Белгија, Antwerp
Контактирајте го продавачот
аукција 700 €
Вилушкар на гас
Носивост 1750 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.71 м
Година Километража 2120 м/ч Сила
Белгија, Roeselare
Контактирајте го продавачот
9.300 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 1996 Километража Сила
Белгија, Malmedy
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се