Филтри -

Виљушкари Mitsubishi од Холандија

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

35 огласа: Виљушкари Mitsubishi од Холандија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
5.450 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.55 м
Година 2000 Километража 8835 м/ч Сила
Холандија, Tubbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.75 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2009 Километража Сила
Холандија, Klundert
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
вилушкар на гас Mitsubishi FG30NT вилушкар на гас Mitsubishi FG30NT
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.25 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2017 Километража 6425 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
вилушкар на гас Mitsubishi FG25NT вилушкар на гас Mitsubishi FG25NT
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.3 м
Година 2017 Километража 6064 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
вилушкар на гас Mitsubishi FG30NT вилушкар на гас Mitsubishi FG30NT
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.3 м
Година 2017 Километража 2984 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел Висина на подигање 3.55 м
Година Километража 4675 м/ч Сила
Холандија, Kockengen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел Висина на подигање 3.2 м
Година Километража 6233 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 4000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.05 м
Година 2006 Километража 2286 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м
Година 2019 Километража 1529 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.31 м Должина на вилушка 1 м
Година 2011 Километража 6448 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2019 Километража 4767 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 1998 Километража 6210 м/ч Сила
Холандија, Klundert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Количка за комисионирање
Гориво електро Должина на вилушка 1.13 м
Година Километража 1331 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
аукција 500 €
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс
Година 1991 Километража 507 м/ч Сила
Холандија, Heijningen
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Гориво гас Висина на подигање 3.3 м
Година 1999 Километража 5379 м/ч Сила
Холандија, Winterswijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м Должина на вилушка 1.05 м
Година Километража 3475 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс
Година Километража 14203 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 3500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Слободен од 1600 мм Висина на подигање 3.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2002 Километража 10754 м/ч Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.4 м
Година 2004 Километража 6035 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
15.750 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2014 Километража 9365 м/ч Сила
Холандија, Vianen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.7 м
Година 2017 Километража 6008 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.3 м
Година 2019 Километража 5590 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
10.750 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Слободен од 2300 мм Висина на подигање 6500 м Должина на вилушка 1200 м Ширина на вилушки 150 мм
Година 2006 Километража 3710 м/ч Сила
Холандија, KOOTSTERTILLE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2002 Километража 8206 м/ч Сила
Холандија, Klundert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1999 Километража 7694 м/ч Сила
Холандија, Klundert
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи