Филтри -

Виљушкари Mitsubishi од Италија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Виљушкари Mitsubishi од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година 2007 Километража 5574 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 3.3 м
Година 2008 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1800 кг Висина на подигање 4.8 м
Година 2022 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Висина на подигање 3.3 м
Година 2007 Километража Сила
Италија, Brescia
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се