Филтри -

Виљушкари Mitsubishi од Кина

Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

57 огласа: Виљушкари Mitsubishi од Кина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 2019 Километража Сила
Кина, Shanghai, China
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 4.5 м
Година 02/2017 Километража Сила
Кина, Shanghai
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.500 US$ EUR ≈ 5.996 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Евро Euro 4 Гориво дизел Брзина 19 км/ч Центар на оптеретување 500 мм
Година 2020 Километража 1221 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година 2018 Километража 3000 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 2020 Километража 3600 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
5.500 US$ EUR ≈ 5.074 €
Дизел вилушкар
Евро Euro 3 Гориво дизел Висина на подигање 3 м
Година 2021 Километража 800 м/ч Сила
Кина, 合肥市
дизел вилушкар Mitsubishi FD100 10TON 12TON 14TON дизел вилушкар Mitsubishi FD100 10TON 12TON 14TON дизел вилушкар Mitsubishi FD100 10TON 12TON 14TON
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 2021 Километража 3500 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 2021 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Година 2021 Километража 3100 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.290 €
Дизел вилушкар
Носивост 16000 кг Гориво дизел
Година 2018 Километража 4900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 300000 кг Евро Euro 4 Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.8 м
Година 2018 Километража Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 30000 кг Евро Euro 4 Гориво дизел Брзина 30 км/ч Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.5 м Ширина на вилушки 3 мм
Година 2015 Километража 3500 м/ч Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 15000 кг
Година 2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 6.919 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Брзина 19.5 км/ч Висина на подигање 3.27 м
Година 2021 Километража 500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
8.800 US$ EUR ≈ 8.118 €
Дизел вилушкар
Евро Euro 2 Гориво дизел
Година 06/2020 Километража 1900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
9.000 US$ EUR ≈ 8.303 €
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година 03/2020 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
9.000 US$ EUR ≈ 8.303 €
Дизел вилушкар
Евро Euro 2 Гориво дизел
Година 06/2021 Километража 1500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
8.500 US$ EUR ≈ 7.841 €
Дизел вилушкар
Евро Euro 2 Гориво дизел
Година 08/2013 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.060 €
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година 03/2018 Километража 1269 м/ч Сила
Кина
дизел вилушкар Mitsubishi FD30 дизел вилушкар Mitsubishi FD30 дизел вилушкар Mitsubishi FD30
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м
Година 02/2017 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Machinery Trader Group Co., Ltd
9 години на Forkliftonline
тежок вилушкар Mitsubishi FD150 тежок вилушкар Mitsubishi FD150 тежок вилушкар Mitsubishi FD150
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 15000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м
Година 06/2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Machinery Trader Group Co., Ltd
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 4.5 м
Година 02/2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
Machinery Trader Group Co., Ltd
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 06/2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 2021 Километража 3250 м/ч Сила
Кина
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи