Филтри -

Виљушкари Mitsubishi од Литванија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Виљушкари Mitsubishi од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 1800 кг
Година 1992 Километража 849 м/ч Сила
Литванија, Marijampolės sav.
Контактирајте го продавачот
15.850 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Висина на подигање 4000 м
Година 2017 Километража 6339 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
18.700 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2018 Километража 13941 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
9.550 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година 2000 Километража 6932 м/ч Сила
Литванија, Marijampolės sav.
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 2018 Километража 3852 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
8.750 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3000 м
Година 2017 Километража 5607 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2018 Километража 11389 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се