Филтри -

Виљушкари Mitsubishi од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

6 огласа: Виљушкари Mitsubishi од Обединетото Кралство

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
16.690 € GBP 14.070 GBP
Вилушкар на гас
Носивост 7000 кг Висина на подигање 3.3 м Ширина на вилушки 150 мм
Година 2014 Километража 25232 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
3.014 € GBP 2.540 GBP
Вилушкар на три тркала
Носивост 1750 кг Висина на подигање 3.3 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 1998 Километража 994 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.018 € GBP 7.600 GBP
Дизел вилушкар
Носивост 1500 кг Висина на подигање 4.31 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2012 Километража 8697 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
8.353 € GBP 7.040 GBP
Вилушкар на гас
Носивост 3500 кг Висина на подигање 3.3 м Ширина на вилушки 125 мм
Година 2002 Километража 3835 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
9.018 € GBP 7.600 GBP
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Висина на подигање 3.75 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2008 Километража 7919 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
9.018 € GBP 7.600 GBP
Вилушкар на гас
Носивост 3500 кг Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2002 Километража 1449 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи