Филтри -

Виљушкари Mitsubishi од Полска

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Виљушкари Mitsubishi од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.540 € PLN 24.000 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Висина на подигање 3.25 м
Година 1990 Километража 9109 м/ч Сила
Полска, Nowy Targ
дизел вилушкар Mitsubishi FD50NT
1
Контактирајте го продавачот
25.800 €
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м
Година 2018 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
23.400 €
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 6 м
Година 2018 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
10.390 € PLN 45.000 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2000 Километража 18163 м/ч Сила
Полска, KUNÓW
Контактирајте го продавачот
8.200 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 4000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2003 Километража 12000 м/ч Сила
Полска, Glinnik
Контактирајте го продавачот
8.700 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2016 Километража 540 м/ч Сила
Полска, Glinnik
Контактирајте го продавачот
30.020 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.71 м
Година 2016 Километража 7183 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
31.637 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.29 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2016 Километража 4960 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
4.600 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1 м
Година 1994 Километража 7680 м/ч Сила
Полска, Glinnik
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 4000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2012 Километража 9364 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Висина на подигање 3.3 м
Година 1994 Километража 7321 м/ч Сила
Полска, Gdańsk
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се