Филтри -

Виљушкари Mitsubishi од Романија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

6 огласа: Виљушкари Mitsubishi од Романија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 1750 кг Тип на јарбол триплекс Слободен од 1000 мм Висина на подигање 4.1 м Центар на оптеретување 600 мм Должина на вилушка 1.2 м
Година 2005 Километража Сила
Романија, Becicherecu Mic
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 4.09 м
Година 2009 Километража Сила
Романија
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Дизел вилушкар
Година 1999 Километража Сила
Романија, Borș
вилушкар на три тркала Mitsubishi 1.5 t
1
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Година Километража Сила
Романија, Arges
електричен вилушкар Mitsubishi
1
Контактирајте го продавачот
16.110 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2018 Километража 5900 м/ч Сила
Романија, Arges
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година 1999 Километража Сила
Романија, Borș
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи