Филтри -

Виљушкари Mitsubishi од Шпанија

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

25 огласа: Виљушкари Mitsubishi од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година 2016 Километража Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година 2016 Километража Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година 2016 Километража Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2017 Километража 7949 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2011 Километража 1560 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2017 Километража 7407 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
вилушкар на три тркала Mitsubishi FB16PNT вилушкар на три тркала Mitsubishi FB16PNT вилушкар на три тркала Mitsubishi FB16PNT
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м
Година 2016 Километража 6065 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
вилушкар на три тркала Mitsubishi FB16PNT вилушкар на три тркала Mitsubishi FB16PNT вилушкар на три тркала Mitsubishi FB16PNT
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Висина на подигање 5.1 м
Година 2016 Километража 5902 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2017 Километража 3248 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м
Година 2003 Километража 6780 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
вилушкар на гас Mitsubishi FG15NTD
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 1500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2016 Километража 3240 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7 м
Година 2009 Километража 3894 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2016 Километража 1080 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.1 м
Година 2016 Километража 4930 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
9.600 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м
Година 2009 Километража 5179 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
11.750 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м
Година 2009 Километража 4808 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2015 Километража 15537 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м
Година 2011 Километража 4464 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м
Година 2009 Километража 4976 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2016 Километража 22792 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м
Година 2006 Километража 6766 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м
Година 2011 Километража 8470 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2006 Километража 1671 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 1999 Километража Сила
Шпанија, Benavente
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 1500 кг Висина на подигање 3.7 м
Година 2001 Километража Сила
Шпанија, La Hoya
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се