Филтри -

Виљушкари Nissan

Резултати од пребарување: 195 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

195 огласа: Виљушкари Nissan

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 7000 кг Гориво дизел Висина на подигање 4 м
Година 1991 Километража 2050 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг Гориво дизел Висина на подигање 4 м
Година Километража 9458 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3 м
Година 2001 Километража 6591 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
7.250 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м
Година 2014 Километража Сила
Холандија, Tubbergen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Гориво гас
Година 1901-01-01 Километража Сила
Обединето Кралство, Hemel Hempstead
Контактирајте го продавачот
5.250 € Без ДДВ
Вилушкар на плин/бензин
Носивост 1000 кг Гориво гас/бензин Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2011 Километража 5425 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 1800 кг Гориво дизел
Година Километража Сила
Португалија, Santo António da Charneca
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Португалија, Santo António da Charneca
дизел вилушкар Nissan F04D50Q (FX4-50)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.5 м
Година 2004 Километража 9800 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
аукција 85,45 € NOK 1.000 NOK
Регален вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 8.45 м
Година 2014 Километража 965 м/ч Сила
Норвешка, Fredrikstad
Контактирајте го продавачот
аукција 549,50 € DKK 4.100 DKK
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 1990 Километража Сила
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
аукција 1.206 € DKK 9.000 DKK
Регален вилушкар
Носивост 1350 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 1998 Километража Сила
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
5.982 € NOK 70.000 NOK
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг Гориво дизел Висина на подигање 4 м
Година 1997 Километража 3530 м/ч Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
11.000 € Со вклучен ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 1800 кг Гориво гас Висина на подигање 4.3 м Должина на вилушка 1200 м
Година 2010 Километража 10 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
9.700 US$ EUR ≈ 8.907 €
Вилушкар на плин/бензин
Носивост 3500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6000 м
Година 2003 Километража 10070 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.3 м
Година 2006 Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
аукција 4.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5.5 м
Година Километража 2841 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 3.000 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година Километража 4323 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Вилушкар на три тркала
Гориво електро Висина на подигање 4.75 м
Година 2012 Километража 24776 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.01 м
Година 2012 Километража 9363 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
5.750 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1 м
Година 1997 Километража 8893 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
аукција 1.500 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година Километража 1245 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м
Година Километража 6577 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
7.081 € GBP 5.950 GBP
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг
Година 1999 Километража 6611 м/ч Сила
Обединето Кралство
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 195 огласа
Прикажи