Филтри -

Виљушкари Nissan од Белгија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

12 огласа: Виљушкари Nissan од Белгија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Висина на подигање 4 м
Година Километража 6172 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 3.500 €
Вилушкар на гас
Година 1997 Километража 75608 км Сила
Белгија, Pepinster
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2011 Километража 6332 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2005 Километража 9615 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2005 Километража 9615 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2010 Километража 8010 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2010 Километража 8002 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2017 Километража 7027 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2008 Километража 5927 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2007 Километража 10966 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
13.400 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2014 Километража 5467 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг
Година Километража Сила
Белгија, Deinze
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи