Филтри -

Виљушкари Nissan од Франција

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Виљушкари Nissan од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1250 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2006 Километража 2835 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1992 Километража 8211 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.25 м
Година 2015 Километража 2931 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Година 2004 Километража 1993 м/ч Сила
Франција, CHASSENEUIL-DU-POITOU
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.05 м
Година 2006 Километража Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 06/2015 Километража 1700 м/ч Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 1800 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1 м
Година 1950 Километража 6123 м/ч Сила
Франција, Senlis
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се