Филтри -

Виљушкари Nissan од Германија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Виљушкари Nissan од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.800 €
Бензински виљушкар
Година 1998 Километража 9273 м/ч Сила
Германија, Hamburg
вилушкар на гас Nissan PD01A15PQ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 1500 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2004 Километража 7600 м/ч Сила
Германија, Olfen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2006 Километража Сила
Германија, Groß Schwülper
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2006 Километража Сила
Германија, Groß Schwülper
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Година 2015 Километража Сила
Германија, Oftersheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4750 м
Година 2018 Километража Сила
Германија, Oftersheim
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.4 м Должина на вилушка 1.6 м
Година 1991 Километража 12125 м/ч Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Година Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
вилушкар на три тркала Nissan G1N1L16Q вилушкар на три тркала Nissan G1N1L16Q вилушкар на три тркала Nissan G1N1L16Q
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2007 Километража 6174 м/ч Сила
Германија, Olfen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се