Филтри -

Виљушкари Nissan од Холандија

Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

58 огласа: Виљушкари Nissan од Холандија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.35 м
Година Километража 6103 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
7.250 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м
Година 2014 Километража Сила
Холандија, Tubbergen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.15 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1996 Километража 4738 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 0.3 м Должина на вилушка 1 м
Година 2016 Километража 7303 м/ч Сила
Холандија, Veen
електричен вилушкар Nissan GQO2L30CU
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м Должина на вилушка 1.5 м
Година 2004 Километража 6430 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
вилушкар на гас Nissan UGDO2A30PQ вилушкар на гас Nissan UGDO2A30PQ
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2003 Километража 9442 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Електричен вилушкар
Година Километража 1759 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
11 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 49000 кг Гориво дизел
Година 1997 Километража 11672 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
дизел вилушкар Nissan F04D50Q (FX4-50)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.5 м
Година 2004 Километража 9800 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.01 м
Година 2012 Километража 9363 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
5.750 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1 м
Година 1997 Километража 8893 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
5.400 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 6 м
Година 1997 Километража 5648 м/ч Сила
Холандија, Tiel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2010 Километража 8822 м/ч Сила
Холандија, Krimpen aan de Lek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 3500 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.7 м
Година 2009 Километража 6415 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2000 Километража 8612 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година Километража 2810 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Година 1992 Километража 1457 м/ч Сила
Холандија, Winterswijk
аукција 500 €
Дизел вилушкар
Гориво електро
Година 2008 Километража 21300 м/ч Сила
Холандија, Harlingen
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.25 м Должина на вилушка 1.5 м
Година Километража 4038 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
9.985 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 2.22 м
Година 1997 Километража 2840 м/ч Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м
Година 2000 Километража 7760 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Слободен од 1500 мм Висина на подигање 4.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2011 Километража 7736 м/ч Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел Должина на вилушка 2.4 м
Година Километража Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Гориво гас
Година 2010 Километража 9711 м/ч Сила
Холандија, Heijen
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи