Филтри -

Виљушкари Nissan од Хрватска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

6 огласа: Виљушкари Nissan од Хрватска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел
Година 2008 Километража 16286 м/ч Сила
Хрватска, Varaždin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво дизел
Година 1997 Километража 9367 м/ч Сила
Хрватска, Split
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на плин/бензин
Носивост 1500 кг Гориво гас/бензин
Година 1999 Километража 12175 м/ч Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 1500 кг
Година 2000 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на плин/бензин
Носивост 1500 кг Гориво гас/бензин
Година 1996 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 1500 кг
Година 1995 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи