Филтри -

Виљушкари Nissan од Летонија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

5 огласа: Виљушкари Nissan од Летонија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
6.250 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2007 Километража 8739 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
6.250 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2005 Километража 9339 м/ч Сила
Латвија, Riga
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.250 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2007 Километража 8120 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Вилушкар на гас
Носивост 1500 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2011 Километража 9480 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.3 м
Година 2006 Километража Сила
Латвија, Riga
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи