Филтри -

Виљушкари Nissan од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

21 огласа: Виљушкари Nissan од Обединетото Кралство

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Гориво гас
Година 1901-01-01 Километража Сила
Обединето Кралство, Hemel Hempstead
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.081 € GBP 5.950 GBP
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг
Година 1999 Километража 6611 м/ч Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
дизел вилушкар Nissan NSJ01
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
9.378 € GBP 7.880 GBP
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2006 Километража 7788 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
7.700 € GBP 6.470 GBP
Вилушкар на гас
Носивост 1800 кг Висина на подигање 4 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2012 Километража 16628 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
6.034 € GBP 5.070 GBP
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Висина на подигање 4.75 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2011 Километража 25930 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
13.060 € GBP 10.970 GBP
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 4.3 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2007 Километража 11663 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
9.044 € GBP 7.600 GBP
Дизел вилушкар
Носивост 1800 кг Гориво дизел Висина на подигање 3.3 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2007 Километража Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
13.060 € GBP 10.970 GBP
Дизел вилушкар
Носивост 3200 кг Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2015 Километража 6065 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
9.044 € GBP 7.600 GBP
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2010 Километража 10327 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
13.060 € GBP 10.970 GBP
Дизел вилушкар
Носивост 3200 кг Гориво дизел Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2015 Километража 5947 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
9.044 € GBP 7.600 GBP
Вилушкар на гас
Носивост 3500 кг Гориво гас Висина на подигање 3.2 м Должина на вилушка 3.2 м
Година 2009 Километража 19434 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
15.730 € GBP 13.220 GBP
Дизел вилушкар
Носивост 3200 кг Гориво дизел Висина на подигање 3.7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2013 Километража 6959 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
7.033 € GBP 5.910 GBP
Вилушкар на гас
Носивост 1500 кг Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1 м
Година 2010 Километража 16445 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
6.367 € GBP 5.350 GBP
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Висина на подигање 6.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2007 Километража 9541 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
7.033 € GBP 5.910 GBP
Вилушкар на гас
Носивост 1500 кг Висина на подигање 3.7 м
Година 2007 Километража 8641 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
3.689 € GBP 3.100 GBP
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4.36 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 1996 Километража 8492 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
5.022 € GBP 4.220 GBP
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Висина на подигање 8.5 м
Година 2007 Километража 3823 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи