Филтри -

Виљушкари Nissan од Шпанија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

10 огласа: Виљушкари Nissan од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Гориво електро Висина на подигање 4.75 м
Година 2012 Километража 24776 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 1800 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 2007 Километража 17527 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
дизел вилушкар Nissan PH02
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Шпанија, Zaragoza
Euro Auctions ES
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 7000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м
Година 2005 Километража 17388 м/ч Сила
Шпанија, Albacete
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Гориво електро Висина на подигање 6.9 м
Година 2011 Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 2000 Километража 14036 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2006 Километража 23955 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona, L'Ametlla del Vallès
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво дизел Брзина 19 км/ч Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м
Година 06/1999 Километража Сила
Шпанија, San Clemente (Cuenca)
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 1500 кг Гориво дизел
Година 2005 Километража 8121 м/ч Сила
Шпанија, Girona
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 3200 кг Висина на подигање 3.7 м
Година 2007 Километража 11700 м/ч Сила
Шпанија, Girona
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи