Филтри -

Виљушкари Nissan од Украина

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

13 огласа: Виљушкари Nissan од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
вилушкар на гас Nissan UD02A25Q вилушкар на гас Nissan UD02A25Q вилушкар на гас Nissan UD02A25Q
3
Контактирајте го продавачот
9.000 US$ EUR ≈ 8.220 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 1.5 м
Година 2008 Километража Сила
Украина, Cherkasy
Контактирајте го продавачот
11.000 € Со вклучен ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 1800 кг Висина на подигање 4.3 м Должина на вилушка 1200 м
Година 2010 Километража 10 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.070 €
Вилушкар на гас
Носивост 5000 кг Висина на подигање 3.3 м
Година 2005 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
13.600 US$ EUR ≈ 12.420 €
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг Висина на подигање 4.7 м
Година 2010 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
6.000 US$ EUR ≈ 5.480 €
Бензински виљушкар
Носивост 1500 кг
Година 1998 Километража Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на плин/бензин
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2008 Километража Сила
Украина, Odesa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на плин/бензин
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2012 Километража 4318 м/ч Сила
Украина, Odesa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на плин/бензин
Носивост 3500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м
Година 2004 Километража 4343 м/ч Сила
Украина, Odesa
Контактирајте го продавачот
9.900 US$ EUR ≈ 9.042 €
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 3 м
Година 2005 Километража 6035 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на плин/бензин
Носивост 1500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м
Година 2015 Километража 8980 м/ч Сила
Украина, Odesa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 1800 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2006 Километража Сила
Украина, Odesa
Контактирајте го продавачот
4.900 US$ EUR ≈ 4.475 €
Електричен вилушкар
Носивост 1300 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м
Година 2002 Километража Сила
Украина, Odesa
Контактирајте го продавачот
6.500 US$ EUR ≈ 5.937 €
Бензински виљушкар
Носивост 1400 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година Километража Сила
Украина, Odesa
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се