Филтри -

Виљушкари Noblelift

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

22 огласа: Виљушкари Noblelift

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.1 м
Година Километража 2 м/ч Сила
Белгија, Lokeren
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.1 м
Година Километража 2 м/ч Сила
Белгија, Lokeren
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
26.120 € UAH 1.154.000 UAH
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг Висина на подигање 4.8 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
28.130 € UAH 1.244.000 UAH
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2024 Километража 2 м/ч Сила
Белгија, Sint-Niklaas
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2024 Километража 2 м/ч Сила
Белгија, Sint-Niklaas
Контактирајте го продавачот
1 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Евро Euro 5 Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 12/2023 Километража Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2024 Километража Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
Контактирајте го продавачот
27.730 € UAH 1.226.000 UAH
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 4.8 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
26.720 € UAH 1.181.000 UAH
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
26.120 € UAH 1.154.000 UAH
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Висина на подигање 4.8 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
27.130 € UAH 1.199.000 UAH
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
27.230 € UAH 1.203.000 UAH
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4.8 м
Година Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
25.110 € UAH 1.110.000 UAH
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
26.220 € UAH 1.159.000 UAH
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4.8 м
Година Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Носивост 2500 кг Евро Euro 5 Брзина 19 км/ч Тип на јарбол триплекс Слободен од 1.47 мм Висина на подигање 4.35 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2024 Километража Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол триплекс Слободен од 1182 мм Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро Брзина 20 км/ч Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Шпанија
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи