Филтри -

Виљушкари O&K

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Виљушкари O&K

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.250 €
Дизел вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Tubbergen
дизел вилушкар O&K v25 за делови
1
Контактирајте го продавачот
8,08 € PLN 35 PLN
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Полска, Opalenica
дизел вилушкар O&K v25 [CZĘŚCI] за делови
1
Контактирајте го продавачот
8,77 € PLN 38 PLN
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Полска, Opalenica
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се