Филтри -

Виљушкари OM од Германија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Виљушкари OM од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.490 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Висина на подигање 3.3 м
Година 2010 Километража 6625 м/ч Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Количка за комисионирање
Носивост 1000 кг
Година 2007 Километража 9235 м/ч Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
3.750 € Без ДДВ
Количка за комисионирање
Носивост 2000 кг
Година 2006 Километража 535 м/ч Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2002 Километража 3897 м/ч Сила
Германија, Cologne
регален вилушкар OM XR16 регален вилушкар OM XR16 регален вилушкар OM XR16
3
Контактирајте го продавачот
аукција 1.950 €
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.85 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража 4715 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
7.080 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м
Година 2004 Километража 1120 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
3.480 €
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.29 м
Година 2010 Километража 6015 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се