Филтри -

Виљушкари OM од Италија

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

21 огласа: Виљушкари OM од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година Километража 11024 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
14.640 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Висина на подигање 3.3 м
Година 2009 Километража Сила
Италија, Osimo
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Висина на подигање 3.2 м
Година 2000 Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 2 м
Година 2000 Километража 2696 м/ч Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 4000 кг Висина на подигање 3.3 м
Година 2006 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 5000 кг Висина на подигање 4 м
Година 2003 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 4000 кг Висина на подигање 4 м
Година 2007 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 4000 кг Висина на подигање 3.3 м
Година 2008 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 5000 кг Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 2 м
Година 1999 Километража Сила
Италија, CAMPOGALLIANO MO
Контактирајте го продавачот
10.950 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 3 м
Година 2000 Километража 5900 м/ч Сила
Италија, Forlì
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Дизел вилушкар
Година 1998 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 4 м
Година 2000 Километража 4420 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Година 2019 Километража Сила
Италија, Rho (MI)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Година 2019 Километража Сила
Италија, Rho (MI)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 2000 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
4.200 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Висина на подигање 5.75 м
Година 2006 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
7.400 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1000 кг Висина на подигање 3.98 м
Година 2005 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1200 кг Висина на подигање 6.59 м
Година 2011 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
9.400 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2200 кг Висина на подигање 4.05 м
Година 2011 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Година 2002 Километража 233 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м
Година 2008 Километража 8604 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се