Филтри -

Виљушкари RMF

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

3 огласа: Виљушкари RMF

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 7000 кг Гориво електро Тип на јарбол моно Висина на подигање 1.9 м Должина на вилушка 1.8 м
Година 2006 Километража 3076 м/ч Сила
Германија, Augustdorf
вилушкар на гас RMF KSL70G
1
Контактирајте го продавачот
23.400 €
Вилушкар на гас
Носивост 7000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2012 Километража 10012 м/ч Сила
Полска, Kęty
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 7000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.5 м
Година 2007 Километража Сила
Франција, Senlis

Други марки во делот "Виљушкари"

Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3000 м Должина на вилушка 500 м
Година 01/2023 Километража Сила
Северна Македонија, Ohri
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.6 м Должина на вилушка 0.12 м
Година Километража 177 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
2.995 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м Должина на вилушка 1 м
Година Километража 721 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
125.000 US$ EUR ≈ 114.800 €
Товарач на контејнери
Носивост 15422 кг
Година 2013 Километража 2408 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 2994 кг
Година 2002 Километража 5201 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.1 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2017 Километража 6043 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
62.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 9.5 м
Година 2022 Километража 521 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
104.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 9.5 м
Година 2024 Километража 9 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
97.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 7 м
Година 2021 Километража 1381 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4100 кг Висина на подигање 7.01 м
Година 2014 Километража 5170 м/ч Сила
Литванија, Kazlų Rūdos
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.58 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2016 Километража 3448 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво електричен/дизел Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража 8067 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 4.1 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2016 Километража 7190 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
169.950 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година Километража 1130 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
82.950 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Гориво дизел Брзина 40 км/ч Висина на подигање 17 м
Година Километража 1255 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
54.950 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Брзина 40 км/ч Висина на подигање 13.6 м
Година Километража 1255 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
8.985 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.6 м
Година 2017 Километража 17633 м/ч Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.6 м
Година 2018 Километража 15048 м/ч Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2017 Километража 15767 м/ч Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
27.750 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 17 м
Година 2011 Километража 3900 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
10.650 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.82 м
Година 2019 Километража 8977 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Гориво дизел Висина на подигање 7 м
Година 2015 Километража 1667 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи