Филтри -

Виљушкари SMV Konecranes

Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

56 огласа: Виљушкари SMV Konecranes

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 10000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 6.5 м
Година Километража 11000 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 25000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.75 м Должина на вилушка 2400 м Ширина на вилушки 250 мм
Година 2011 Километража 15670 м/ч Сила
Италија, Mariglianella (Napoli)
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 25000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2022 Километража 13 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 45000 кг
Година Километража Сила
Холандија, Amsterdam
товарач на контејнери SMV Konecranes 32-1200C
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 32000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2021 Километража 3091 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 20000 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2013 Километража 13181 м/ч Сила
Германија, Oststeinbek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2017 Километража 23000 м/ч Сила
Обединето Кралство
дизел вилушкар SMV Konecranes SL34-1200 дизел вилушкар SMV Konecranes SL34-1200 дизел вилушкар SMV Konecranes SL34-1200
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 34000 кг Должина на вилушка 2.4 м Ширина на вилушки 300 мм
Година 2010 Километража Сила
Италија, Mariglianella (Napoli)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 32000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2024 Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
129.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м
Година 2021 Километража 1810 м/ч Сила
Германија, Twist
дизел вилушкар SMV Konecranes SL12-1200
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 12000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 3 м Ширина на вилушки 70 мм
Година 2002 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
тежок вилушкар SMV Konecranes 25-1200C
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 25000 кг Гориво дизел
Година 2015 Километража 14761 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
тежок вилушкар SMV Konecranes 25-1200C
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 25000 кг Гориво дизел
Година 2017 Километража 14321 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
35.190 € GBP 29.820 GBP
Дизел вилушкар
Носивост 10000 кг Гориво дизел Висина на подигање 5.47 м Должина на вилушка 2.8 м Ширина на вилушки 200 мм
Година 2002 Километража 12201 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 25000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2024 Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 25000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2024 Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 42000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2024 Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Тежок вилушкар
Носивост 12000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 2.2 м Ширина на вилушки 30 мм
Година 1984 Километража 21808 м/ч Сила
Холандија, Leek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 20000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 1995 Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 25000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2024 Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 10000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 16.47 м
Година 2010 Километража 14699 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 9000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 19.08 м
Година 2012 Километража 13276 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2024 Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Година Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 33000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2020 Километража 5877 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи