Филтри -

Виљушкари Samsung

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Виљушкари Samsung

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
4.250 €
Вилушкар на гас
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м
Година 1997 Километража 8000 м/ч Сила
Холандија, Sneek
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се