Филтри -

Виљушкари Steinbock

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

29 огласа: Виљушкари Steinbock

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
1.700 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1995 Километража 15920 м/ч Сила
Германија, Nürtingen
Контактирајте го продавачот
2.995 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м Должина на вилушка 1 м
Година Километража 721 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Страничен вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 6.34 м Центар на оптеретување 700 мм Должина на вилушка 1.35 м
Година 1994 Километража 1959 м/ч Сила
Германија, Nuremberg
дизел вилушкар Steinbock CD 50 C
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард
Година 2000 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
Контактирајте го продавачот
8.750 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3300 кг Гориво дизел Висина на подигање 3.3 м
Година 1998 Километража 9334 м/ч Сила
Литванија, Marijampolės sav.
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 7000 кг
Година 1992 Километража 6552 м/ч Сила
Шпанија, San
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Товарач на контејнери
Гориво дизел Тип на јарбол стандард
Година 1999 Километража 13000 м/ч Сила
Австрија, Wals/Siezenheim
Контактирајте го продавачот
5.880 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1300 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.35 м
Година 1990 Километража 8622 м/ч Сила
Германија, Nuremberg
Контактирајте го продавачот
3.933 € GBP 3.324 GBP
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.15 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2000 Километража 9788 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona, L'Ametlla del Vallès
Контактирајте го продавачот
1.600 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 5 м
Година 1993 Километража 9562 м/ч Сила
Германија, Niederfullbach bei Coburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 1986 Километража Сила
Србија, Belgrade
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Вилушкар на три тркала
Гориво електро
Година Километража Сила
Португалија, Águeda
Контактирајте го продавачот
7.700 € Без ДДВ
Зглобен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 4.92 м
Година 1994 Километража 2752 м/ч Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
22.900 €
Тежок вилушкар
Носивост 16000 кг Гориво дизел Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 2.4 м Ширина на вилушки 200 мм
Година 1990 Километража 2209 м/ч Сила
Полска, Sitkówka-Nowiny
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 0.9 м
Година 1996 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 0.9 м
Година 1993 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 0.9 м
Година 1995 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 1994 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 1996 Километража 6744 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи